Od 24. do 26. svibnja na bazenu Zimskog plivališta Mladost održano je Prvenstvo Zagreba za kategoriju limača, kadeta i juniora.
Ekipa “Nemo” u sastavu 21 natjecatelja postigla je odlične rezultate…

Limačica DINA KIŠ postala je prvakinja Zagreba u disciplini jednometarske daske osvojivši medalju zlatnoga sjaja.
Kod dječaka, limač VID BEGANOVIĆ također je bio sjajan plasiravši se na 3. mjesto.

U konkurenciji mlađih kadetkinja LARA KOKANOVIĆ pozlatila se na dasci 1m.

Kadet MATEO OBULJEN osvojio je dvije medalje brončanog sjaja (1m i 3m) dok je na tornju zauzeo 2. mjesto, kao i u sinkru sa daske 3m.

Žensko kadetski sinkro par MATILDA ŠRBEC/ GITA HAINSKI bile su srebrne na sinkro dasci 3m, dok je individualno Matilda osvojila zlato na tornju a Gita dvije brončane medalje na 1m i 3m.
JURJA BEGANOVIĆ okitila se sa po tri medalje srebrnog sjaja (1m, 3m i toranj).
KLARA BELEC u paru sa JANOM HERCIGONJA iz “sestrinskog” kluba “Trešnjevka” osvojila je 3. mjesto u sinkru sa daske 3m.

Mlađo- juniorskom kategorijom na daskama 1m i 3m zlatima je dominirao DAVID LEDINSKI, a kod djevojaka BARBARA BARTOLIĆ.
Barbara je ujedno u tandemu zauzela 1. mjesto u sinkru sa 3m sa JANOM KRVAVICA, koja je individualno osvojila tri brončane medalje.
Junior DOMINIK PAVELIĆ čak se četiri puta penjao na najvišu stepenicu postolja…na 1m, 3m, tornju i u sinkru sa Davidom.