Od 22. do 24. studenog u Rijeci na Kantridi održalo se međunarodno natjecanje na kojem su nastupile mlađa kadetkinja LARA KOKANOVIĆ i kadetkinja JURJA BEGANOVIĆ pod trenerskim vodstvom trenerice Petre Balog.

U konkurenciji između Austrije, Češke i Mađarske naše dvije natjecateljice, kao dio selekcije Zagrebačkog saveza za skokove u vodu bile su doista odlične…

Lara je u kategoriji “D” briljirala u discipline daske 1m gdje je osvojila medalju zlatnog sjaja dok je na trometarskoj dasci zauzela 5. mjesto.

Kadetkinja Jurja je pak, izvrsna bila na 1m gdje joj je zlato “izmaklo” za sitnih 0.90 bodova te se plasirala na 2. mjesto. Na dasci visine 3m osvojila je brončanu medalju.

Ekipa Zagrebačkog saveza za skokovu u vodu na temelju je sjajnih rezultata osvojila i opravdano 1. ekipno mjesto.

Čestitamo od srca curama i trenerici, a posebnu bi čestitku uputili Nataši Kolić koja je na ovom natjecanju bila u ulozi organizatora ispred Zagrebačkog saveza.