Od 07. do 11. studenog u Aachenu se održao jedan od najmnogobrojnijih i najjačih mitinga za skakače i skakačice u vodu kadetsko- juniorskog uzrasta.

Ekipu našeg Kluba, koja je nastupila u konkurenciji čak 9 zemalja pod nazivom “Croatian Diving Federation” predvodila je trenerica Nataša Kolić.

Junior DAVID LEDINSKI, svakako je bez sumnje ostvario najbolji rezultat…osvojivši dvije bronce, na 1m i 3m.
Na 1m David se plasirao odmah iza sjajnih njemaca, koji nose titulu aktualnih europskih prvaka u kategoriji mlađih “B” juniora i “A” juniora.

Naše kadetkinja JURJA BEGANOVIĆ i MATILDA ŠRBEC bile su vrlo dobre u kategoriji discipline daska 1m, gdje je Jurja od ukupno 38 natjecateljica zauzela 26. mjesto a Matilda 29.
Na trometarskoj je dasci Jurja osvojila 30. mjesto dok je Matilda svoj nastup na tornju 5m završila na 22. mjestu.

U konkurenciji kadeta na dasci 1m, 3m i tornju 5m nastupio je MATEO OBULJEN.
Mateo je osvojio 19. mjesto (1m), 21. mjesto (3m) te 16. mjesto (5m).